листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluka za golema zdelka i zdelka so zainteresirana strana


предлог одлука голема зделка и зделка со заинтересирана страна.docx

Објавено на: 13.07.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_13285-93/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери