листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одобрен консолидиран годишен извештај за работењето на ЗК Пелагонија ад Битола за 2016 година 


Годишен консолидиран извештај за работењето на ЗК Пелагонија ад Битола во деловната 2016 година.pdf

Објавено на: 13.07.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_10191-307/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации