листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работата на друштвото.


iDevelop_Годишен_Извештај.pdf

Објавено на: 13.07.2017 13:01:01
Документ БР.: DOC_10191-306/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации