листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 14.07.2017 14:34:59
Документ БР.: DOC_10191-310/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации