листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2017


3 мес.извес 2016 31.03.2016.xlsx

Објавено на: 17.07.2017 14:47:24
Документ БР.: DOC_12294-127/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.