листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка во 2016та Тиквеш


Одлука за распределба на добивка во 2016та Тиквеш.pdf

Објавено на: 18.07.2017 09:13:16
Документ БР.: DOC_12287-45/2017
Урнек: Распределба на добивка