листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за престанок на членови на НО и избор на нови членови ВВ Тиквеш


Одлука за престанок на членови на НО и избор на нови членови ВВ Тиквеш.pdf

Објавено на: 18.07.2017 09:19:07
Документ БР.: DOC_12285-45/2017
Урнек: Измени во органи на управување