листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извeстување за акционер со над 5%.docx

Објавено на: 18.07.2017 09:45:00
Документ БР.: DOC_10191-312/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации