листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за период од 01,01 до 30,06,2017 год.


6 MES.OD 01.01DO 30.06.2017....xls

Објавено на: 18.07.2017 13:32:40
Документ БР.: DOC_26441-0/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.