листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Во прилог ви доставуваме известување од АД НОВА СТОКОВНА КУКА Струмица 


bns 001.jpg
bns1 001.jpg
bns2 001.jpg

Објавено на: 18.07.2017 13:30:13
Документ БР.: DOC_12285-46/2017
Урнек: Измени во органи на управување