листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:


Известување за измена во органи на управување


Известување до Берза_18.07.2017_S. Touati.pdf

Објавено на: 18.07.2017 15:19:47
Документ БР.: DOC_12285-47/2017
Урнек: Измени во органи на управување