листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01. - 30.06.2017


6 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 21.07.2017 13:14:31
Документ БР.: DOC_26441-1/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.