листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА ПЕРИОД ОД 01.01 ДО 30.06.2017 ГОДИНА.


6 od 01.01do30.06.2017 za trgovija.xls

Објавено на: 21.07.2017 14:02:33
Документ БР.: DOC_26441-2/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.