листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ner. fin. izv. 01-30.06.2017 g


6 i 12 mescni izvestuvanja trgovski drustva funkcija na trosoci 30.06.17.xlsx

Објавено на: 21.07.2017 14:30:00
Документ БР.: DOC_26441-3/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.