листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


ОКТА АД-Скопје соопштува:


Информација во врска за порастот на акциите_ 2017.pdf

Објавено на: 24.07.2017 09:10:32
Документ БР.: DOC_10191-319/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации