листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог листа за избор на неизвршен-независен член


Предлог листа за избор на неизвршен-независен член.pdf

Објавено на: 24.07.2017 15:00:00
Документ БР.: DOC_13285-95/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери