листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

vo prilog predlog odluki za sobranie


3.Predlog odluka za otpovikuvanje na izvrsen clen na OD.JPG
4.Predlog odluka za izbor na neizvrsen clen na OD.JPG
5.Predlog odluka za izmena na Statutot.JPG

Објавено на: 25.07.2017 08:53:41
Документ БР.: DOC_13285-96/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери