листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                                 Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следниов финансов извештај

                                                    - Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2017 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14) (2).xls

Објавено на: 25.07.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_26441-7/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.