листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01,01- 30,06,2017 - Макстил А.Д. Скопје


6 и 12.2017 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 25.07.2017 13:12:06
Документ БР.: DOC_26441-8/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.