листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чуствителни информации

-Извештај за работењето на Макстил А.Д. Скопје 01.01.-30.06.2017


Izvestaj za rabotenjeto 6 meseci 2017.doc

Објавено на: 25.07.2017 13:12:11
Документ БР.: DOC_10191-322/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации