листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2017


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци17.xlsx

Објавено на: 26.07.2017 08:48:25
Документ БР.: DOC_26441-10/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.