листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог се Неревидирани финансиски извештаи на Тетекс АД за период 01.01. - 30.06.2017.


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 30.06.2017.xlsx

Објавено на: 27.07.2017 13:31:52
Документ БР.: DOC_26441-11/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.