листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Комерцијална банка АД Скопје го објавува неревидираниот (неконсолидиран) финансиски извештај за периодот 01.01. – 30.06 2017 година.


Банки - 6 - месечно известување - Посебен.xls

Објавено на: 27.07.2017 15:00:00
Документ БР.: DOC_26441-12/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.