листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Комерцијална банка АД Скопје ги објавува Коментарите на неревидираниот (консолидиран и неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба за периодот 01.01- 30.06.2017 година.


Коментар на неревидиран (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2017.06.30.pdf
Коментар на неревидиран (консолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2017.06.30.pdf

Објавено на: 27.07.2017 15:00:00
Документ БР.: DOC_10191-326/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации