листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи 30.06.2017 г.

 


6 Месечно известувања - Пекабеско АД - 2017.xls

Објавено на: 28.07.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-16/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.