листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за периодот Јануари-Јуни 2017 год.


Образложение за остварените резултати на Технокомерц АД за периодот Јануари-Јуни 2017.pdf

Објавено на: 28.07.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-328/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации