листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски резултат 30.06.2017г.


Неревидиран финансиски извештај 30.06.2017.xls

Објавено на: 28.07.2017 15:21:54
Документ БР.: DOC_26441-20/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.