листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за акционер со над 5 %


Извeстување за акционер со над 5%.docx

Објавено на: 31.07.2017 09:00:00
Документ БР.: DOC_10191-330/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации