листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01-30.06.2017 година согласно член 40 од Правилата за котација


Objava spored clen 40 od Pravila za kotacija.pdf

Објавено на: 31.07.2017 13:31:48
Документ БР.: DOC_10191-331/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации