листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидирани финансиски извештаи 01-06.2017


неревидирани фин.извештаи 01.01-30.06.2017.xls

Објавено на: 31.07.2017 14:36:19
Документ БР.: DOC_26441-22/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.