листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2017-30.06.2017 г.


Жито Полог 30.06.2017.xlsx

Објавено на: 01.08.2017 09:41:15
Документ БР.: DOC_26441-23/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.