листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во врска со залог на недвижен имот, а  согласно член 35 од Правилата за котација, ја објавуваме следната ценовно чувствителна информација:


Objava vo vrska so zalog spored clen 35.pdf

Објавено на: 01.08.2017 09:56:20
Документ БР.: DOC_10191-332/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации