листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - јуни 2017 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Jun 2017_f2.pdf

Објавено на: 03.08.2017 09:12:42
Документ БР.: DOC_10191-333/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации