листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


Одлука за определување на друштво за ревизија.pdf
Одлука за поништување на избор на друштво за ревизија.pdf

Објавено на: 03.08.2017 13:12:40
Документ БР.: DOC_12283-136/2017
Урнек: Други одлуки од собрание