листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01.-30.06.2017.xls

Објавено на: 03.08.2017 15:12:39
Документ БР.: DOC_26441-26/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.