листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансиски резултат на ОИЛКО 01.01.-30.06.2017.pdf

Објавено на: 03.08.2017 15:13:02
Документ БР.: DOC_10191-336/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации