листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЛБ Банка АД Скопје известува дека неревидираниот неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01 - 30.06.2017 година, како и Образложението за промените во финансискиот резултат, ќе бидат ојавени на СЕИ Нет на 07.08.2017 година.

Објавено на: 04.08.2017 13:12:38
Документ БР.: DOC_10191-338/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации