листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Фин извештаи за прв полугодие 2017


01-06 ЗА 2017G.xlsx

Објавено на: 04.08.2017 13:46:10
Документ БР.: DOC_26441-31/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.