листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на испехот за период 01.01.-30.06.2017 година


Образложение кон Билансот на успех на 30.06.2017 год.doc

Објавено на: 07.08.2017 14:45:00
Документ БР.: DOC_10191-342/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации