листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Ви испраќаме неревидиран финансиски извештај за период од 01,01,2017 год. до 30,06,2017 год.


6 Месечнo известување 2017 год. А.Д.ГТЦ.xls

Објавено на: 07.08.2017 13:44:38
Документ БР.: DOC_26441-32/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.