листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2017 до 30.06.2017 година.


Анализа на финансиските резуултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.06.2017.pdf

Објавено на: 07.08.2017 13:53:05
Документ БР.: DOC_10191-340/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации