листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ревизорски извештај


ИЗВЕШТАЈ ангажман за уверување голема зделка и зделка со заинтересирана страна ЖПТ 2017 .pdf

Објавено на: 07.08.2017 15:34:46
Документ БР.: DOC_10191-344/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации