листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2017 година


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 07.08.2017 14:45:00
Документ БР.: DOC_26441-34/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.