листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери


одлуки од собрание на акционери.pdf

Објавено на: 08.08.2017 09:47:51
Документ БР.: DOC_12283-137/2017
Урнек: Други одлуки од собрание