листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

консолидиран ревизорски извештај

единечен ревизорски извештај


Консолидиран ревизорски извештај.pdf
Единечен ревизорски извештај.pdf

Објавено на: 08.08.2017 09:51:14
Документ БР.: DOC_12304-109/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи