листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати за периодот јануари - јуни 2017 година


Образложение за остварените резултати јануари-јуни 2017 год..docx

Објавено на: 09.08.2017 13:50:44
Документ БР.: DOC_10191-346/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации