листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува неревидираниот финансиски извештај за периодот  од 01.01. - 30.06.2017 година.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 30-06 2017 (3).xls

Објавено на: 09.08.2017 13:50:38
Документ БР.: DOC_26441-35/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.