листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение 01.01.-30.06.2017 год.


obrazlozenie za berza.doc

Објавено на: 10.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-348/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации