листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи СИЛЕКС АД


01.01-30.06.2017- Неконсолидиран.xls

Објавено на: 10.08.2017 13:30:35
Документ БР.: DOC_26441-38/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.