листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2017


AD-I-VI-2017.xls

Објавено на: 15.08.2017 09:25:05
Документ БР.: DOC_26441-46/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.